WhatsApp
Telefon
  • Doğuş Mah. Fetih Cad. No:282/D Karatay/KONYA

Banka ve Atm Temizliği

Banka ve Atm Temizliği Banka içinde bulunan çöp sepetleri, küllükler vb. yerlerdeki çöpler toplanır. Küllükler temizlenir,çöp sepetlerinde bulunan hijyenik çöp poşetlerinden kullanılmayacak durumda olanlar yenileriyle değiştirilir. Çöp toplama işleminin bitiminden sonra eşyanın tozlarının alınması hizmeti başlar.Toz alma işleminde genel prensip en üstten başlayarak aşağıya doğru inmektir. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sepha, sandalye, koltuk vb. tozları uygun temizleyici madde ile seyreltilmiş temizleme suyu ile ıslatılıp, iyice sıkılmış nemli bezlerle yapılır.Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır. Temizliğin bitiminde sıra artık ofis içi zeminlerin temizliğine gelmiştir. -Mevcut ise halı zeminler vakumlu elektrik süpürgeleri ile süpürülür. Sert zeminler ise zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moplarla silinecektir. Tuvalet, banyo gibi enfeksiyon riskli yüksek saniter alanlar defektan özellikli maddeler ile temizlenir. Bu bölgede kullanılan fırça,bez,vb.malzeme kesinlikle diğer alanlarda kullanılmaz. Haftalık Temizlik Bu hizmet hafta sonu günlerinden birinde sabah saat 09.00 'da başlayıp bitene kadar devam edecektir.Daha geniş bir zamana yayılabilen bu hizmette daha detaylı bir temizlik yapabilme olanağımız vardır. Haftalık Temizlik Hizmeti Detayları Günlük temizlik hizmetinde yapılan hizmetler aynen yinelenir Ek olarak her gün temizlenmesi gerekmeyen dolap üstleri, masa ve sandalye ayakları, depo ve arşiv bölümleri bilgisayar, fotokopi vb. cihazların altları, kalorifer petek aralıkları, yangın söndürme cihazları duvarlarda bulunan resim ve pano çerçeveleri gibi alet ve ekipmanın tozları alınarak temizliği sağlanır. Tüm kapılar silinir Ofis tavan ve duvarlarında örümcek ağı kontrolü yapılarak oluşan ağlar temizlenir. Aydınlatma düğmeleri ile telefon apereyleri silinir. İç ve dış cam temizliği yapılarak doğramalar silinir Saniter alanlarda her gün yapılması mümkün olmayan fayans ve kapıların dezenfeksiyonu ve temizliği sağlanır Sözleşmede belirtilmesi durumunda bahçe ara yollar vb. dış çevrede birikmiş yaprak, kağıt, şişe gibi atıklar toplanır Zemin süpürülerek temizlenir. Gerekiyorsa özellikle yaz aylarında çöp bidonları ilaçlanarak, çevrede sinek oluşumu önlenir. dış cephe cam temizliği , cam temizliği , dış cephe cam temizlik firmaları , dış cephe cam temizlik firması , cam temizlik firması , cam temizlik firmaları , konya cam temizlik firmaları , konya cam temizlik firması , konya cam temizlik , konya dış cephe cam temizliği , konya cam temizliği , konya dış cephe cam temizlik firmaları , konya dış cephe cam temizlik firması , konya temizlik firması , konya temizlik firmaları , konya temizlik şirketleri, konya temizlik şirketi , konya genel temizlik şirketi , konya genel temizlik firmaları, konya periyodik temizlik firmaları , konya periyodik temizlik şirketi, temizlik firması , temizlik firmaları

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik Nedir?

Temizlik Nedir açık ve kapalı tüm alanlarda, toz, leke, kir, çöp ve gözle görülmeyen bakteri ve mikropların oluşturmuş olduğu kirliği bertaraf ederek, bu unsurların temizlik teknikleriyle ortadan kaldırılması işlemidir.Temizlik, insan hayatında büyük önem arz eden bir öğedir. Yaşam ve çalışma alanlarımızın temiz ve hijyenik olması yaşam kalitemizi yükseltir, hastalık ve mikroplardan arınmış bir yaşama sahip olmamızı sağlar. Günümüzde birçok hastalığın sebebi olarak gösterilen bakteri,mikrop ve virüsler, temiz olmayan ve hijyenden uzak ortamlarda oluşup üremektedir. Bu ortamları sağlığımız için mutlaka steril ve temiz ortamlar haline getirmeliyiz. Bu temizliği ve hijyenik ortamları oluşturmamız açısından temizlik şirketlerinin önemi çok büyüktür. Seçilen şirketin Profesyonel ve deneyimli bir temizlik şirketi olmasına dikkat etmemiz gerekir.Aksi takdirde yanlış temizlik uygulamaları sonucu yapınızın zemini, camları ,hatta eşyalarınız bile zarar görebilir.Sosyal hak ve hükümlülükleri sağlanmamış kişilerin temizlik personeli olarak çalıştırılması sonucunda doğabilecek yükümlülükler, oluşabilecek kazalar sonucu meydana gelen yaralanmalar ve istenmeyen olaylar yaşandığında ise daha büyük sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu ve bunun gibi mağduriyetler yaşamamak için temizlik firmalarını seçerken, kurumsallaşmış, referansları güçlü ve sektörde deneyimli temizlik şirketlerini tercih ettiğiniz takdirde, almış olduğunuz hizmetten memnun kalacağınızı ümit ediyoruz.

Yerlerin vakumlanması,çöplerin evden uzaklaştırılması,cam ve çerçevelerin silinmesi,mutfak dolaplarının silinmesi , balkonların yıkanması varsa camlarının silinmesi,banyo,wc,lavaboların temizlenmesi derzlerin temizlenmesi ve hijyeni sağlanması,varsa bakır,prinç,sarı çelik ürünlerin parlatılması,televizyon,pc, v.b şeylerin silinmesi gerekirse halı koltuk silimi gerekirse halılarınız evinizden alınarak anlaşmalı olduğumuz halı fabrikamızda yıkanması duvardan duvara halılarınız varsa silinmesi gerekirse yerinde halı koltuk yıkama ekibimiz ile yıkanması işlerini kapsamaktadır.

Periyodik Temizlik, temizlik alanın günlük temizliğini kapsamaktadır. Hergün masaların temizlenmesi, çöp kovalarının boşaltılması, halıların vakumlanması, mermer veya granit alanların paspaslanması, elektronik eşya, bilgisayar vb. cinsine göre uygun malzeme ve ekipmanla temizliğini içermektedir. Günlük olduğu için kalıcı bir temizlik sağlar. Böylelikle yaşadığınız ve çalıştığınız alanlar daha hijyenik olur. Temizlik Programlarının oluşturulmasında ve temizlik maddelerinin seçilmesinde yüzeyin cinsi ve özellikleri dikkate alınır. Projelere göre temizlenecek yüzeyler ve eşyalar değişiklik gösterir.Bu nedenle anlatım genel olarak yapılmıştır.

Genel temizlik, periyodik temizliğe göre daha kapsamlı ve daha detaylı bir temizlik çeşitidir. Günlük yapılan temizliğin yanında, yüzeylerin ve malzemelerin koruma bakımı yapılır. Koltuk, halı ve camların detaylı bir şekilde temizliği yapılır.. Duvarlar silinir, üzerinde lekeler var ise özel buhar makinelerimiz yardımıyla çıkarılır. Bilgisayar ve elektronik aletlerin kompresörlerle hassas temizliği yapılır. Kısacası genel temizlik, temizlenecek alanın detaylı bir şekilde en ince ayrıntısına kadar temizliğini kapsamaktadır.Projelere göre temizlenecek yüzeyler ve eşyalar değişiklik gösterir.Bu nedenle anlatım genel olarak yapılmıştır.